Konferenční sál
Náš konferenční sál s kapacitou 60 osob je vhodný pro školení, vzdělávací kurzy, semináře, firemní akce či výstavy. K dispozici je veškeré technické zázemí. V průběhu akce Vám rádi zajistíme kompletní cateringový servis.

Ceník
1 hodina 500 Kč
od 4 hodin výše 2 000 Kč/den

 
Cukrárna s domácí výrobnou
Přijďte si posedět do příjemného prostředí cukrárny Lužánek, která se nachází na náměstí v přízemí hotelu Lužan. Pro děti je k dispozici dětský koutek a v letních měsících se můžete posadit i na naší terase s výhledem na náměstí. Můžete si vybrat z bohaté nabídky zákusků, obložených baget, nebo jiných dobrot. Vše je čerstvě připravované přímo u nás v cukrárně. V nabídce máme také širokou nabídku nápojů, včetně pravého holandského kakaa, čerstvých ovocných freshů či výběrové kávy značky illy. Každý den v dopoledních hodinách pro Vás připravujeme snídaňové menu.

Provozní doba Cukrárny Lužánek
Po - Pá: 7.30 – 18.30
So - Ne: 09.00 – 18.30

Kontakt: +420 608 555 289

Těšíme se na Vás, kolektiv cukrárna Lužánek.

   


Casino
Přijďte jen tak posedět do příjemného prostředí našeho casina, nebo vyzkoušet, zda nebudete mít hráčské štěstí. U obsluhy si můžete objednat ze široké nabídky alko i nealko nápojů, cigaret a z nabídky drobného občerstvení. K dispozici je kulečník, fotbálek a šipky.

Provozní doba Casina Lužan
Po - Ne: 17.00 – 5.00 hodin

Kontakt: +420 773 333 245
Fitness centrum
Fitness centrum Lužan je vybaveno multifunkčními cvičebními stroji, kardiozónou a pod vedením profesionální obsluhy.
V kardio zóně naleznete běhací pásy, orbitreky a stacionální kola. V druhé části je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí klasických kotoučů a oddělení s jednoručními činkami a nakládacími žerděmi. Stroje jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Přímo v posilovně naleznete oddělené pánské a dámské sprchy a toalety pro Váš větší komfort.

Ceník
Normální vstupné  
1 vstup 60,-
10 vstupů 500,-
Měsíční 600,-
Studentské vstupné  
1 vstup 50,-
10 vstupů 500,-
Měsíční 500,-

Provozní doba Fitness centra Lužan
Po - Pá: 9.00 - 21.00
So - Ne: 10.00 - 17.00
 
Kontakt: +420 608 606 807

Bowling
Ve Wellness Hotelu Lužan se nachází 3 bowlingové dráhy, které jsou vybaveny automatickými stavěči systému Brunswick, což zaručuje profesionální úroveň. Každý hráč si může po hře požádat o vytisknutí své hry. Hru si můžete zpříjemnit kompletní nabídkou z Pizzerie & Steakhouse Lužan.

Provozní doba Bowlingu Lužan
Pondělí - Neděle 10.00 – 22.00 Provozní doba se přizpůsobuje hostům.

Kontakt: +420 773 333 241

Ceník
220 Kč / hodina / 1 dráha


 
Kadeřnictví
Vlasová poradna od Natálie
V salonu, který se nachází ve Wellness hotelu Lužan se kromě provádění běžných kadeřnických služeb jako je stříhání, barvení nebo styling, zabýváme také léčbou vlasů a vlasové pokožky s použitím inovační technologie. Poskytujeme vysokou kvalitu nabízených služeb a klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Všechna vyšetření a následná léčba vlasů je vhodná pro ženy i muže.

Trichologie
Trichologie je vědní obor zabývající se výzkumem a léčbou ovlasené kůže a vlasů. Studuje jak zdravou pokožku a vlasy, tak i jejich anomálie - poruchy. Ke speciální léčbě se používají přírodní polofarmaka, která dokážou lidem pomoci s různými problémy jako je:
• nadměrné padání vlasů
• řídnuti vlasů
• lupy, suchá a dehydrovaná kůže a vlasy, lupénka, seboroická či dětská dermatitida
• slabé, roztřepené vlasy • poškozená struktura vlasu
Vstupní diagnostika vlasů a vlasové pokožky: 270 Kč
Kontrolní diagnostika: 70 Kč

Rekonstrukce vlasů s mořským keratinem a kolagenem
Jedná se o profesionální řadu pro obnovu struktury vlasového vlákna – pro jemný, poškozený nebo roztřepený vlas.
• Navrací vlasu pevnost a pružnost
• Obnovuje vlasovou strukturu, přináší výživu a keratin dovnitř kortexu.
Jak hydrolýza funguje? Mořský keratin a Kolagen je rozdroben do malých částeček pronikajících velmi snadno do kortexu, tak i do kutikuly. Stručně řečeno-uzavře otevřené šupinky ve vlasech a tím je vyhladí, dodá maximální lesk a hebkost. Rekonstrukce trvá zhruba půl hodiny s celkovou úpravou a dá se opakovat každý měsíc až do úplného zregenerování.

Kontakt
Natalia Petrova Morozova
tel.: +420 777 002 875
e-mail: natalimor@gmail.com
Facebook
Lužické náměstí 212/16, 408 01 Rumburk

   
Fotbalgolf
Fotbal Park Dymník je největším a nejrozmanitějším fotbalgolfovým hřištěm v České republice!!
Fotbal Park Dymník se nachází v těsné blízkosti Rumburku na vrcholu Dymníku a nabízí dvě 18 jamková hřiště. Hřiště je koncipováno dle pravidel Světové fotbalgolfové asociace a Česká fotbalgolfová asociace na ně udělila licenci.

Co je fotbalgolf?
Fotbalgolf je kombinací populárních sportů fotbalu a golfu, pro všechny věkové kategorie, od dětí, přes dospělé, až po seniory. Hra se hraje na 18 jamkovém hřišti podobném golfu. Cílem hry je zahrát všech 18 jamek s nejmenším možným počtem kopů.

Kontakt
telefon: +420 608 555 106
e-mail: info@fotbalparkdymnik.cz
Web: www.fotbalparkdymnik.cz

   

   
 
České Švýcarsko z koňského sedla
Jste aktivní dovolenkáři nebo si jen chcete obzvláštnit den? Nabízíme Vám poutavou jízdu na koňském hřbetu (s vodičem nebo bez - záleží na zkušenostech jezdce) v malebném příhraničním městečku Mikulášovice, nacházejícího se jako vstupní brána do Českého i Saského Švýcarska. Cena jízdy za osobu je 500 Kč (s veškerým nutným příslušenstvím, popřípadě vodičem). V případě zájmu se obraťte na zaměstnance hotelové recepce, popřípadě telefonicky kontaktujte přímo majitelku konírny, paní Kormundovou na čísle +420 603 874 297.

   

 
Další služby
• Hlídané parkoviště (poplatek 100 Kč/noc)
• Domácí mazlíčci vítáni (poplatek 200 Kč/noc)
• Zajištění transferu
• Pokojový servis
• Informační servis
• Kancelářský servis
• Půjčovna kol a elektrokol
• Dobíjecí stanice pro elektromobily
  Pro majitele elektromobilů nabízíme možnost svůj vůz nabít z naší 16A 5-kolíkové (červené) 3-fázové zásuvky. Pro nabití je třeba mít adaptér, který hotel neposkytuje. 
  O možnosti dobíjení elektrovozidla doporučujeme předem kontaktovat hotelovou recepci na telefonním čísle +420 602 111 777 nebo e-mailem na adrese info@hotelluzan.cz. 
 
  • Služby
Wellness Hotel Lužan
Lužické náměstí 212
408 01 Rumburk

Mob.: +420 602 111 777
E-mail: info@hotelluzan.cz
Copyright ©2020 Hotel Lužan | All rights reserved
WEBDESIGN - jsem na  WEB